Inne usługi

 

Oferty szyte na miarę

Szyte na miarę

To coś specjalnego dla osób, które poszukują prawdziwej przygody i niestandardowego podejścia. Ty mówisz co Ci w duszy gra, gdzie chcesz pojechać, i co chcesz zobaczyć, a my zajmujemy się resztą! Dopasujemy każdy szczegół do Twoich potrzeb, zainteresowań, czy liczby uczestników. Uwzględnimy wszystkie Twoje preferencje. Zorganizujemy m.in. self drive - wynajmiemy dla Ciebie samochód, wybierzemy hotel i kupimy niezbędne bilety wstępu, a co więcej wynajmiemy usługi lokalnych przewodników, skiperów, kierowców, czy kucharzy. W naszej ofercie znajdziesz także egzotykę z dziećmi.  Marzysz o gorących plażach gdzieś pośrodku oceanu?  Z przyjemnością  zorganizujemy Wasz rodzinny wyjazd, aby spełnić marzenia o prawdziwej wyprawie.

 

Wyjazdy grupowe

Grupowe

Interesuje Cię wypad z grupą przyjaciół, rodziną lub zorganizowany wyjazd współpracowników, lecz nie wiesz jak się do tego zabrać?  My Ci w tym pomożemy. Niezależnie od profilu grupy, dopasujemy ofertę do Twoich oczekiwań. Zorganizujemy wyjazdy biznesowe, integracyjne, a także program zwiedzania i wypoczynku dla grup powyżej 10 osób.

 

Ubezpieczenia turystyczne

Ubezpieczenia

Chcesz podróżować samotnie? Wybierasz się poza Europę? Koniecznie wykup ubezpieczenie turystyczne. To sprawi, że będziesz odpoczywał bez zamartwiania się! Podróżujesz z biurem podróży, lecz potrzebujesz dodatkowego zabezpieczenia?  Ubezpiecz swoją podróż służbową lub wypad rodzinny. Bez wychodzenia z domu już dziś kup jedną polisę z pełnym pakietem.

 

Parkingi

Parkingi

Dla Twojej wygody oferujemy rezerwacje miejsc parkingowych przy największych lotniskach na terenie całej Polski. Gwarantujemy szybki serwis i atrakcyjne ceny. Aby zarezerwować miejsce zadzwoń:  882753623  w godzinach pracy biura lub napisz na adres rezerwacje@palmowo.pl.

Formularz kontaktowy

Pozostało znaków:  1500